9548 QUARZITE GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9548 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 392kg |
| Block | 9548 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 392kg |